Plavání se žabičkou / TENTO TÝDEN NEBUDE

Plavani

Vážení rodiče,

velice se omlouváme, ale z důvodu neotevření plaveckého bazénu (změna v rozvolňovacích opatřeních) ještě tento týden plavání nebude.

Možná nám bude nabídnut v tomto týdnu náhradní termín. Prosím, sledujte naše stránky.

MŠ Srbská

Delitko-snih

Příjde k nám Mikuláš

V pátek, 4.12.2020 se děti můžou těšit na mikulášskou družinu.

Mikulas-druzina

DĚLITKO

Oznámení

v době od 19. 11. přibližně do 15. 12. 2020 budou v MŠ Srbská probíhat stavební práce na dvou výdejnách.Vážení rodiče,

Žádáme Vás proto, abyste dbali zvýšené bezpečnosti a opatrnosti svých dětí i sebe při pohybu v MŠ.

Děkujeme Vám za spolupráci, Vaši vstřícnost a pochopení.

Bc. Šárka Beranová

Vánoční tvoření

Milí rodiče,

chtěli jsme s Vámi jako každý rok tvořit, ale epidemiologická situace nám to nedovoluje. Proto jsme se rozhodli, že to uděláme trochu jinak.

Tvořit budeme od 23. do 25. 11. 2020. Paní učitelka ve třídě s dětmi vyrobí ozdobu a vašim úkolem bude, dát ji na náš Vánoční stromeček. Vyberete si krásné místečko, které vždycky uvidíte, když půjdete kolem. Za odměnu si určitě odnesete malé vánoční překvapení.

26. 11. dopoledne si ozdobený vánoční stromeček rozsvítíme a navodíme Vánoční atmosféru.

Moc se těšíme na vaší spolupráci

Oznámení

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že po dohodě se zřizovatelem bude Mateřská škola Staňkova a Mateřská škola Srbská v době vánočních prázdnin tj. od 23. 12. 2020 do 3. 1. 2021 uzavřena.

Provoz v obou MŠ bude zahájen v pondělí, 4. 1. 2021.

Děkuji za pochopení a spolupráci

Bc. Šárka Beranová

ředitelka školky

Delitko-podzim-4

Prosíme, při vstupu do MŠ mějte vždy nasazenou roušku!!!

Výjimku mají pouze děti MŠ

Delitko-podzim-2

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY STAŇKOVA 33, OSTRAVA - VÝŠKOVICE A ODLOUČENÉHO PRACOVIŠTĚ SRBSKÁ 4 VZHLEDEM KE COVID-19, V PLATNOSTI OD 1. 9. 2020:

• ŽÁDÁME VŠECHNY VSTUPUJÍCÍ DO OBJEKTU MŠ, ABY POUŽILI DESINFEKCI RUKOU A DODRŽOVALI HYGIENICKÉ ZÁSADY
  • DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PŘIJÍMÁME DĚTI ZDRAVÉ, BEZ PŘÍZNAKŮ INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (rýma, kašel, vyrážka, zvýšená teplota apod.)
  • PO PŘEZUTÍ A PŘEVLÉKNUTÍ SI DÍTĚ POD DOHLEDEM UČITELKY DŮKLADNĚ UMYJE RUCE VODOU A MÝDLEM
  • PŘI ZVÝŠENÉM RIZIKU VÝSKYTU INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ BUDE DĚTEM A RODIČŮM NAMÁTKOVĚ MĚŘENA TĚLESNÁ TEPLOTA
  • V PŘÍPADĚ VYHLÁŠENÍ STUPNĚ POHOTOVOSTI V OBLASTI OCHRANY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ BUDEME POSTUPOVAT DLE SPECIFICKÝCH OPATŘENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ (dle pokynů MŠMT)

Delitko-podzim-3

Příchod dětí do Mateřské školy je do 8 hodin!!!
Pozdější příchod nebude možný z důvodu dezinfikování prostorů chodeb a šaten.

Deti-se-slunickem

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider

---infopanel---

MŠ Srbská 4