24. 9. 2021

Plavání se Žabičkou / ZRUŠENÍ LEKCEžabička

Vážení rodiče,

třetí lekce plavání bude opět posunuta. Termín 27. 9. 2021 je z technických důvodu zrušen a nahrazen bude 22. 11. 2021.

Kolektiv MŠ Srbská

16. 9. 2021

Profa Pohádkový les

Ve středu, 15. 9. 2021 se mohly děti i se svými rodiči a sourozenci vydat do pohádkového lesa. Potkaly tam  spoustu kouzelných bytostí, které si pro ně připravily hádanky a docela těžké úkoly. Ale naše děti jsou moc šikovné a všechno krásně zvládly.

Podívejte se do naší fotogalerie >>>

Přihlašovací údaje Vám byly odeslány na nahlášenou mailovou adresu. Pokud jste mail nedostali, informujte o tom třídní učitelku. Děkujeme

Akce byla realizována za finanční podpory UMOb-Jih

16. 9. 2021

Divadelko

Divadélko

Ve čtvrtek, 9. 9. 2021 mohly děti vidět krásnou pohádku "Myška Klárka a veverka Terka ve školce". Všichni jsme se moc bavili, pohádka byla moc krásná.

Podívejte se do naší fotogalerie >>>

Přihlašovací údaje Vám byly odeslány na nahlášenou mailovou adresu. Pokud jste mail nedostali, informujte o tom třídní učitelku. Děkujeme.

OSOBY S PŘÍZNAKEM INFEKČNÍHO A VIROVÉHO ONEMOCNĚNÍ

(COVID 19, KAŠEL, RÝMA, TEPLOTA,…)

NEMOHOU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY VSTUPOVAT!!!

V případě nutnosti volejte na telefonní číslo:

mezerník - sluníčko

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY STAŇKOVA 33, OSTRAVA - VÝŠKOVICE A ODLOUČENÉHO PRACOVIŠTĚ SRBSKÁ 4 VZHLEDEM KE COVID-19, V PLATNOSTI OD 1. 9. 2020:

• ŽÁDÁME VŠECHNY VSTUPUJÍCÍ DO OBJEKTU MŠ, ABY POUŽILI DESINFEKCI RUKOU A DODRŽOVALI HYGIENICKÉ ZÁSADY
  • DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PŘIJÍMÁME DĚTI ZDRAVÉ, BEZ PŘÍZNAKŮ INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (rýma, kašel, vyrážka, zvýšená teplota apod.)
  • PO PŘEZUTÍ A PŘEVLÉKNUTÍ SI DÍTĚ POD DOHLEDEM UČITELKY DŮKLADNĚ UMYJE RUCE VODOU A MÝDLEM
  • PŘI ZVÝŠENÉM RIZIKU VÝSKYTU INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ BUDE DĚTEM A RODIČŮM NAMÁTKOVĚ MĚŘENA TĚLESNÁ TEPLOTA
  • V PŘÍPADĚ VYHLÁŠENÍ STUPNĚ POHOTOVOSTI V OBLASTI OCHRANY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ BUDEME POSTUPOVAT DLE SPECIFICKÝCH OPATŘENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ (dle pokynů MŠMT)

mezerník - sluníčko

Příchod dětí do Mateřské školy je do 8 hodin!!!
Pozdější příchod nebude možný z důvodu dezinfikování prostorů chodeb a šaten.

Deti-se-slunickem

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider

---infopanel---

MŠ Srbská 4